Головна
Про садочок
Дитяча сторінка
Наш
колектив
Новини
Контакти
Гостьова сторінка
Батьківська сторінка
Методична скринька
ФотогалереяКорисні посилання


  

     

Відділ освіти Березанської РДА


Новини дошкільної родини

Вже майже 10 років наш дитсадок впроваджує спадщину В.О.Сухомлинського. Традиційно було проведено виставку  родинних робіт"Сторінками казок В.Сухомлинського". Дякуємо родинам за активну участь.

Група "Бджілка " Базак К., Меріуци А., Савич Н., Вовк М, Богатирьової С., Швець А., Кондратенко М., Берьозкіна Є., Корчагіної С., Бабаєвої М., Вані К., Мариморича Г., Цапко А.

Група "Білочки"  Першина О., Смик В. та Я., Станчева А., Литвиненко О., Маячева В., Склярової С., Григоренко Є, Клименко І.

Група "Сонечки"  Казакової А., Густ А., Гаркуші Зл., Будак А., Лозовської Фл., Лісовського Л., Морозова М., Голоти Д., Гончарук К., Караваєвої Зл., Марченко К., Маткевич І., Маячевої О., Павленко Є., Савич А., Балюк О., Сенішиної В., Муштренко М., Погосяна А., Гринько Б.

Група " Метелики" Клюкаса С., Фуштор  С.,  Маргарян А., Артеменко Ол., Задунайської С., Осадчого Є., Калужиної М., Дудко С.

Від щирого серця вітаємо з Великодніми святами. Миру, здоров'я, щастя!

Вітаємо учасників виставки родинних  робіт "Великодні забави"

Група"Каченята" 

Комар К., Бабаєву М., Швець А., Кушнірук І., Гаврильчик Д., Волошен Д., Ммкосянчик Д.

Група "Бджілки"

Лисенко А., Ганган І., Андрусик Д., Ярошенко С.

Група "Сонечки"

Гаркуша З.

Як добре, що є на світі ЛЮДИ з великої літери. Саме таким є засновник фонду родини Нечитайло. Його добрі справи дійшли і до Коблівського дошкільного навчального закладу. На початку лютого ми отримали суттєвий подарунок – різноманітне обладнання для спортивної зали. Тепер наші малята будуть рости здоровими і пам’ятати нашого благодійника! 
 Вітаємо учасників родинних робіт "Зимовий вернісаж"

Група "Каченята"

Кондратенко М., Кушнірук І., Микосян Д., Меріуци А., Комар К., Мариморич Г.

Група "Сонечки"

Лозовська Ф., Гончарук К., Караваєва З., Маячева О., Будак А., Павленко Є., Микосянчик Я., Гринько Б., Голота Д., Гаркуша З., Марченко К.,

Лісовський Л., Густ А., Маткевич В., Шаткова Н., Савич А., Онищенко Н.

Група "Зайчики"

Трусов Л., Новічкова Л., Лисак Д., Демчко С., Пшеничної Д., Гамаюн Д.

Група "Метелики"

Дудко С., Маячев В., Клюкас С., Фуштор С., Задунайский Н., Задунайська С., Борова А., Артеменко С., Петриченко Д., Корсікова Д., Щербакова Н.,

Потриваєв М., Ганган М., Маргарян А.

Група "Бджілки" 

Овсієнко Д., Лясніков І., Ярошенко С., Онищенко П., Долінська Є., Андрусик Д., Ганган Д., Лисенко А., Іванов Д., Маргарян Ж., Ганган І., Ляснікова І., 

Шеремет М.

Весело і захоплююче пройшло свято МиколаяДякуємо родинам наших вихованців за участь у виставці "Золота осінь"

Вітаємо учасників.

Група " Сонечко"

Караваєва З., Голота Д., Богатирьов Д., Будак А.

Група "Зайчики"

Пшенична Д., Лисак  Д., Бенні І., Сомов К., Балан А., Кириловець В., Підгайний К.

Група "Бджілка"

Трофимчук С., Матвієнко М., Іванов Д., Таранець Р., Андрусик Д., Лисенко А., Ганган Д., Лясніков І.

Група "Білочки"

Богатирьова М. 


29 вересня на базі Коблівського ДНЗ пройшов районний семінар педагогів- дошкільників "Впровадження педагогічних ідей В.Сухомлинського в навчально -виховний процес"

Зібралися дошкільники з метою кращого пізнання надбання великого педагога. Вихователь - методист Вербик О.А. розкрила основні аспекти педагогічної технології В.О.Сухомлинського, практичний психолог Кириловець Н.О. провела тренінг, а вихователі Ганган Є.Ю., Каряковцева В.В., Тачаловська Т.В. показали інтегровані заняття.
20 травня на базі  нашого дитсадка  було проведено регіональний семінар – навчання на тему: «Впровадження сучасних комунікативних форм і методів роботи в оперативному інформуванні спілчан».В роботі семінару взяли участь голови первинних профспілкових організацій Березанського району, голови районних та міських організацій Профспілки м.Миколаєва, м.Очакова, Очаківського, Веселинівського, Жовтневого районів, працівники обкому Профспілки.
Відкрила семінар та ознайомила учасників з аспектами інформаційної роботи в районі Г.Л.Шинкарьова, голова Березанської районної організації профспілки.
Голови первинних профспілкових організацій продемонстрували власні відео та слайдпрезентації роботи профкомів з питань  використання можливостей Інтернету для посилення інформаційної взаємодії між членами Профспілки. Голова первинної організації профспілки Коблівського ДНЗ "Сонечко" Вербик О.А. провела психологічну вітальню. 


НАМ 30 РОКІВ
На Меланку ми ходили

І козу свою водили.

Здоров'я, миру всім бажали,

Щоб багато грошей мали.


З 10.11. 2015р. по 10.12. 2015р. в нашому садочку пройшов  місячник знань з техніки  безпеки життєдіяльності                                               

 Навчально-виховна робота з дітьми була  спрямована на підготовку  їх до зустрічі з різними складними, а іноді й небезпечними життєвими ситуаціями, та вироблення в них елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.


Древній український обряд закосичення відтворили нещодавно вихованці групи "Сонечко" 
Традиція сягає корінням у глибину віків. У наших предків існувало повір’я, що коли в родині народжувалася донечка, її не можна було стригти. Мовляв, саме у довгому волоссі – запорука здоров’я та сили.   А коли дівчинці виповнювалось 6 років, наставав час обряду дорослішання. Ось і ми закосичували своїх дівчаток. У нас був не просто обряд, а справжнє родинне свято.

Щиро вітаємо  Кисіль Тетяну Назарівну з ювілейним днем народження . Лідер, професіонал, чудова жінка – усі ці якості поєднала в собі Тетяна Назарівна. Саме вона зуміла створити справді родинний дитячий садочок.

Дозвольте з ювілеєм привітати,
І побажати від душі
Багато щастя і здоров'я Вам багато.
Хай буде світлим кожен день в житті,
Та негаразди завжди обминають,
Хай буде легко Вам вперед іти,
І словом добрим Вас завжди вітають.


15 червня 2015 року вихованці нашого садочку вітали учасників ІІ Всеукраїнської авторської школи С. І. Якименко за темою «Інтегрована особистісно-орієнтована освітня технологія у дошкільному навчальному закладі». Захід відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти. В роботі Школи взяли участь Панасюк Т. В., начальник відділу дошкільної освіти Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, Низковська О.В.,методист сектора науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Коновалов С.П., начальник відділу освіти Березанської райдержадміністрації та 75 педагогів з різних областей України.
Наш дитсадок високо оцінено вебометричним рейтингом Sumy Web Rank 2015

за місце у 10% кращих навчальних закладів в номінації «Популярність в соціальних мережах»


Вітаємо нашу школу з 40 - річчям
17 квітня 2015 року вихованці нашого дитсадка прийняли участь в екологічному флеш-мобі «Приєднайся до Дня довкілля – посади вишню – окрасу рідної землі». Дякуємо родинам Шаткова Артема, Корсікової Маргарити та Бенні Дениса .  Віримо, що зовсім скоро Коблеве забуяє вишневим цвітом!
На Великдень всім бажаємо

Неба  мирного, без краю.

Щастя,  доброти , удачі

І веселої Вам вдачі.
Вітаємо наших педагогів з перемогою в обласному заочному конкурсі «Від творчого вчителя – до обдарованого учня» . Професійне журі високо оцінило роботи практичного психолога Кириловець Надії Олексіївни та вихователя Качмар Альони Миколаївни.  Нехай Святе Різдво благословить всіх на світлу надію і віру в щасливе майбутнє, а Новий рік дарує здійснення найкращих задумів, мрій і сподівань! 

Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!


Сьогодні в нашій країні дуже складна політична та соціальна-економічна ситуація. У цей час профспілка має бути надійним гарантом соціально-економічного захисту своїх працівників. Демократичність, відкритість та прозорість у своїй діяльності – основні принципи профспілкового руху. Кредо нашої профспілкової діяльності: профспілка - для людини. Вже не один рік профспілка Коблівського ДНЗ «Сонечко» виконує свої основні завдання: створення безпечних умов праці, покращення матеріального добробуту, організація відпочинку. Як результат, призове місце в обласному етапі конкурсу на кращу профспілкову організацію та перемога в обласному конкурсі на кращий відеоролик «Наша профспілка». 27 листопада 2014 року в приміщенні обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся II пленум обласного комітету профспілки, на якому ми отримали грамоту і нагороду.


28 вересня ми відзначаємо день народження видатного педагога, вченого, письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Він залишив величезну спадщину, яку по праву можна назвати «Золотим фондом Гуманної педагогіки». Василь Олександрович жив і працював у важкий післявоєннний час. Його педагогіка – це педагогіка серця, дитиноцентризму і толерантності. Сьогодення вимагає виховання толерантності і національної свідомості. Толерантність…  Перш за все, це терпиме ставлення до іншого, несхожого на тебе, прийняття іншої людини, інших думок і поглядів.  Це мистецтво жити поруч з несхожим, спосіб вирішення конфліктів, мистецтво цивілізованого компромісу. Спадщина Сухомлинського має колосальне значення для українського національного виховання, яке передбачає цілеспрямований, систематичний, регульований педагогічний вплив, розрахований на прищеплення вихованцям любові до України, рідної мови й культури, утвердження в їхній свідомості відчуття етнічно-національної, духовної й мовної єдності, національну неповторність і вагомість.  Отже, педагогічний досвід Василя Олександровича дуже актуальний сьогодні. Розібратися в азах педагогіки Сухомлинського допомагає Всеукраїнська асоціація імені Василя Сухомлинського, яку очолює академік АПН України  Савченко О.Я.  25 вересня 2014 року в Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського в рамках проведення ХХІ Всеукраїнських педагогічних читань «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: вчимося толерантності» відбулось засідання круглого столу «Педагогічна та батьківська мудрість виховання», на який були запрошені і представники  нашого дитячого садка. На засіданні зібралися корифеї  вітчизняної педагогіки  Савченко Олександра Яківна,  Сухомлинська Ольга Василівна, Бех Іван Дмитрович,  Вашуленко Микола Самійлович,  Богуш Алла Михайлівна. Учасники  круглого столу презентували багаторічні педагогічні здобутки та напрацювання, обмінялися досвідом, відкрили для себе нові глибини фахової майстерності В. Сухомлинського. У рамках круглого столу відбулось нагородження педагогічних працівників, які працюють за ідеями В. О. Сухомлинського. До речі, крім почесних грамот, освітяни отримали в подарунок від Ольги Василівни Сухомлинської нове видання  «Серце віддаю дітям» та книгу «Школа Сухомлинського у Павлиші – погляд крізь призму часу». Дуже приємно, що серед нагороджених був і наш дитячий садок. 27 вересня  в Україні відзначають  загальнонаціональне свято - Всеукраїнський День Дошкілля 

      Вітаємо  вихователів та всіх працівників дошкільної освіти!

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом.  Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

 Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Безліч зовсім різних мов вихователь знає,

Бо до кожного з дітей він підхід свій має.

Знов олівчика кладе до маленьких ручок :

Додавати й віднімати вчить малих чомучок.

Про всі земні дива дітлахам розкаже,

Де єнотики живуть, кожному покаже.

Наче мама, пригорне й обійме  ніжненько,-

Буде птахам – малюкам, мов в гнізді тепленько.

У любові цілий день в нього діти – квіти.

Будуть гратися, співать і життю радіти.                                                                               

Тож цю працю клопітку поважати треба:

Вихователь для дітей нахиляє небо!

                                                 Н. Гуркіна

 

Цікаво і весело пройшов  Олімпійський тиждень в нашому дитсадку

Одним з пріоритетних напрямків роботи нашого дошкільного навчального закладу є фізичне виховання дітей. Воно спрямовується на збереження і зміцнення здоров'я дошкільників, гармонійний розвиток усіх її фізіологічних систем, своєчасне формування у них життєво важливих рухових умінь і навичок, виховання стійкого інтересу до рухової активності, вироблення звички до здорового способу життя. У системі заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я, загартування, покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими важливе місце належить проведенню олімпійських тижнів.

В Коблівському ДНЗ  «Сонечко»  з 8 по 13 вересня під девізом «Спритні, веселі, дужі, бо із спортом дружимо» пройшли  Олімпійські ігри дошкільників. З метою популярізації здорового способу життя, та покращення стану розвитку фізичної культури та спорту  розпочало Олімпійський тиждень спортивне  сімейне свято  «В єдності наша сила», учасниками якого стала дружна родина закладу, і діти і батьки і колектив.Українська нація - нація сміливих, мужніх, відважних, сильних та дружніх українців.       Спортивне свято  активізувало учасників   до спортивної діяльності та до прояву колективізму, Діти та батьки  з великим бажання прийняли участь в іграх, естафетах. Особливо велике задаволення вони отримали від перетягування каната, від ігр-естафет "Стоніжка", "Перенеси мяч", "Доріжка перешкод". Підносили завзятість та настрій дітей дошкільнята молодшої та середніх  груп, які підготували таночки «Ми просто українці», «Веселка здоров’я»», «Танцюємо разом». А щоб не сумували наші глядачі, їх також залучили до участі у святі - вони відгадували загадки, розповідали прислів’я та приказки про здоров’я. Не могло обійтись спортивне свято без вболівальників які підійшли до свята із всією завзятістю і разом з вихователями виготовили плакати. Спортивний дух, радість на обличчях дітей та батьків, веселий дитячий сміх – нагорода  свята «В єдності наша сила».

Слідуючий захід був не менш захоплюючим. Наш колектив підготував  виставку «Спортсмени України».   Девіз виставки: «Щоб рости і гартуватись, треба спортом всім займатись». На ній були представлені досягнення: Андрія  Шевченка, Яни Клочкової, Руслана Пономарьова, Ганни  Безсонової, Лілії Подкопаєвої, Віталія  та Володимира  Кличків. Метою проведення заходу було заохочення дітей до занять спортом.

А в п’ятницю відбулися справжні  Олімпійські ігри. Девіз учасників змагань «Чемпіон – це кожен з нас, друзі й спорт – це просто клас ». Традиційно був запалений символічний Олімпійський вогонь та піднятий Олімпійський прапор. Олімпійські ігри – це змагання в силі, витривалості та вправності. Діти змагались: у бігу на 10 метрів, стрибках у довжину, метанні м’ячика на дальність, міряли силу. Завершились малі Олімпійські ігри привітанням від членів журі та батьківського комітету, врученням медалей та подарунків.

Тиждень закінчився підведенням підсумків та виставкою фотознімків усіх змагань, переглянувши яку, батьки змогли порадіти успіхам своїх дітей.

Педагогічний колектив  Коблівського дошкільного навчального закладу  у своїй роботі з дітьми намагається реалізувати фізичний, інтелектуальний і творчий потенціал кожної дитини. Систематичне використання різних форм фізкультурної роботи з дітьми допомагає досягти успішних результатів. Тому попереду нові спортивні свята та розваги.

 

 

26 червня 2014 року вихованці нашого дошкільного навчального закладу вітали учасників Всеукраїнської авторської школи інноватики професора Якименко С.І. Цьогоріч авторська школа проводилася спільно з Університетом менеджменту освіти НАПН України в межах традиційної Літньої школи освітян України. Вона об’єднала ідеєю вивчення і популяризації авторської педагогічної технології професора Якименко С.І. методистів з дошкільної освіти й координаторів Всеукраїнської школи новаторства з інститутів післядипломної педагогічної освіти, завідувачів і методистів районних, міських методичних кабінетів (центрів) управлінь (відділів) освіти, завідувачів і вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів із різних регіонів України. У роботі школи взяли участь 86 науковців і практиків дошкільної освіти із 16 областей.

17 квітня наша дошкільна родина прийняла участь в обласному екологічному флеш - мобі " Приєднайся до Дня довкілля – посади калину". В заході прийняли участь  42 вихованця старшої групи, 5 батьків та члени нашого педагогічного колективу. Ми посадили 3 калини, 2 берізки, по 5 дубків та шовковиць.
Любі жінки,матусі, бабусі, дівчатка з 8 Березням !!!

Посміхніться! Тане сніг,
Щастя падає до ніг,
Нині Ваш весняний день
Квітів, сонця і пісень!
Хай теплом зігріє він
Дружби радісні хвилини,
Принесе як дар любов,
Посміхайтесь знов і знов!

Щиро вітаємо всіх з новорічними святами!!!

Хай Новий рік з добром до Вас прийде
Здоров'я, сміх і радість принесе,
Різдво з колядою хай завітає,
Щастям безмежним Вас благословляє!                                                                                                                                                                                     
    

19 грудня  - це найбажаніший день у році для малят. Вони чекають подарунків та веселощів. В нашому дошкільному навчальному закладі дітей спеціально готували до свята – пояснювали, що лише до чемних, слухняних та ввічливих приходить Святий Миколай. Наші дошкільнята гарні малята, тому на святі отримали багато подарунків: фрукти від сільського голови В.М.Панича, книжки від батюшки Іллі, солодощі від батюшки Анатолія та солодкі МИКОЛАЙЧИКИ, які напекли наші кухарі.

22 листопада весело і цікаво пройшов Фестиваль рухливих ігор. В святі прийняли участь вихованці всіх вікових груп. Діти бігали, стрибали, гралися з м'ячиками, а в кінці заходу саме цікаве - мультиплікаційна дискотека.
31 жовтня в садочку пройшла розвага "Подарунки золотої осені"


15 жовтня в Коблівському садочку пройшло  свято "Подорож казками В.О.Сухомлинського"

В заході приймали участь батьки, учні Коблівської ЗОШ та, звичайно, вихованці та педагоги нашого дитсадка. Діти подорожували стежками ввічливості, дружби, добра, ближче познайомилися з героями казок Сухомлинського. А головне - усвідомили значущість добросердечності, людяності, щирості.
Всіх педагогів вітаємо з професійним святом "Днем Вчителя". 

Бажаємо здоров'я, щастя, творчої наснаги.

27  ВЕРЕСНЯ  - ДЕНЬ  ДОШКІЛЬНИКА  

Зі святом  Вас, любі  вихователі!!! 

Вітаю вас, хто засіва насіння
Допитливості, знань і вміння.
Хто нові зірки відкриває,
Хто труднощі любі здолає.

Зі святом Вас, рідненькі дошкільнята.
Це ви замінюєте дітям маму й тата.
Це ви і подружка і вчитель для малят
Тендітних, курносих дівчаток і хлоп'ят.

Вихователь - це непросто педагог
Він ніби безкорисливий Ван Гог.
Для них найголовніше - це робота
Про найменших діточок турбота.

Хай ваша справа невмира.
Й життя буяє повноквіттям.
Достатку, радощів, добра
І щастя Вам і вашим дітям.

Дружній колектив Коблівського садочку щиро вітає з днем народження найдобрішу, найщиріщу, найтрудолюбивішу людину в світі - нашу ТЕТЯНУ НАЗАРІВНУ.

Чуйна людина, по-материнські людяна. 
Посмішка щира завжди вам личила...
Знайте, що ми вас любили і любимо
І до століття здоров'я вам зичимо!
Дуже приємно було зустрічати представників країни Дошкілля з всієї України, О.П. Долинну та О.В. Низьковську, відповідно завідувача і методиста сектора науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.                                                                                                                     21 червня 2013 року в на базі нашого дошкільного навчального  закладу пройшов Всеукраїнський семінар-практикум з проблеми «Впровадження інтегрованої особистісно-орієнтованої освітньої технології у практику роботи дошкільних навчальних закладів» (за С.Якименко). У семінарі взяли участь О.П. Долинна та О.В. Низьковська, відповідно завідувач і методист сектора науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України; методисти обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти, працівники дошкільних навчальних закладів.                                                                                                                                                                                                           Якименко Світлана Іванівна, автор інтегрованої особистісно орієнтованої освітньої технології, виклала основи своєї інновації. Голян Людмила Павлівна демонструвала систему роботи з дітьми впродовж одного дня. Учасники майстер-класу не просто стали спостерігачами професійної майстерності педагога, а й мали можливість долучитися до освітнього процесу.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              За підсумками семінару-практикуму  було ухвалено рішення започаткувати щорічні засідання авторської школи Якименко С.І. 
МОН України висловив щиру подяку Миколаївському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, Миколаївському національному університету імені В.О. Сухомлинського, департаменту освіти, науки і молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, керівництву і всьому колективу Коблевського дошкільного навчального закладу за таку активну й успішну співпрацю у проведенні методичних заходів всеукраїнського рівня.


Цікаво і весело пройшов день відпочинку в РОДЕО ПАРКУ.


Таку радість нам подарували директор Коблівської  загальноосвітньої школи I-III ступенів Панич Н.Д., сільський голова Панич В.М. та адміністрація комплексу розваг та відпочинку "РОДЕО ПАРК".

Щиро вдячні адміністрації РОДЕО ПАРКУ, нашому сільському голові та директору місцевої школи.

Нехай кожна посмішка, яку ви подарували дітям принесе і вам радість!

Традиційно, в перший день літа ми відзначали Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. 
Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще! Колектив нашого садочку подарував дітям розвагу "Щасливі діти - щаслива Україна". Сільський голова В.М.Панич почастував малечу солодощами та фруктами, а підприємець О.А. Погосян  пригостив всіх морозивом.

Тішаться наші дошкільнята оновленому спортивному майданчику.  

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича: «Діти – майбутнє України», в нашому дошкільному навчальному закладі оновленно  спортивний майданчик, що сприятиме залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя.

В нашому садочку пройшов Тиждень Безпеки


Звіт про проведення «Тижня безпеки дитини» в Коблівському ДНЗ «Сонечко»

       Головне завдання дошкільного навчального закладу виховувати дитину, від    слова  «ховати» , ховати від усього, що може загрожувати здоровю малюка. Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку спрямована на підготовку  їх до зустрічі з різними складними, а іноді й небезпечними життєвими ситуаціями, та вироблення в них елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях. Це відображено у Базовому компоненті дошкільної освіти України, який має на меті забезпечення достатнього рівня психофізичного розвитку та необхідної компетенції дитини для безпечного перебування у навколишньому середовищі. На виконання діючої програми розвитку дитини «Я у Світі», наказу  відділу освіти Березанської державної адміністрації  № 83 від 09.04.2013р., наказу завідувача  Коблевського  ДНЗ «Сонечко» Кисіль Т.Н. №7 від15.04.2013р. , в нашому дошкільному навчальному закладі пройшов  «Тиждень безпеки дитини». Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості освітньої  роботи  з питань особистої безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля ; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з формування у дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до власного життя і здоров’я; пропаганди здорового способу життя серед дітей та їх батьків. Під час підготовки до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:                              

 - перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту в ДНЗ;                          

- поповнено методичний кабінет матеріалами з Безпеки життєдіяльності ;                                                                                                                             - перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності  і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;                                                               

- оформлено куточки «Безпеки дитини» в кожній віковій групі;                                         

- підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Безпека життєдіяльності дитини»;                                                                                                            

- перевірено стан та забезпеченість медичного обладнання, поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті та в усіх вікових групах;                                                                                                                                                                                                                                                           - підготовлено та проведено консультації для працівників з правил поведінки в  екстремальних ситуаціях.                                                                                   

Педагогічний колектив  працював за такими напрямами:

v Природа – мати, коли ти добре знаєш її ( правила поведінки в довкіллі)

v Безпечні і небезпечні вулиці та дороги ( правила дорожнього руху);

v Дитина і побут ( правила безпечної поведінки вдома);

v Дитина і вогонь ( правила  пожежної безпеки);

v Головне для всіх на світі, щоб були в безпеці діти (формування здорового способу життя).    

 

 Цікавим і урочистим стало  відкриття «Тижня безпеки дитини» в нашому садочку. Діти з великим бажанням та цікавістю приймали участь в грі – розвазі  «На чарівній галявині».

   За допомогою  інтегрованих занять,  розв’язування умовних проблемних ігрових ситуацій на закріплення правил безпечної поведінки вихователі закріпили уявлення дітей про безпечні та небезпечні предмети, удосконалили вміння безпечної поведінки на воді, на вулиці, в транспорті.

   Під час «Тижня безпеки»  з дітьми молодшого дошкільного віку  педагоги нашого дошкільного навчального закладу провели   моделюючі ситуації  «Як вчиниш ти?» , « Як поводитися з незнайомцем?», «Якщо вдома ти сам», ігри – медитації; дидактичні ігри «Червоний – зелений», «Пісок – вода», «Транспорт»,  « Знайди вихід», «Можна – неможна», «Допоможемо ляльці»;  рухливі ігри  рухливі ігри«Горобчики і автомобіль», «Дожени», «Біжіть до мене», «Сонечко», «Передай іграшку»; ігри в куточку дорожнього руху з макетами; конструювання «Ех, дороги, дороги»; психогімнастику «Звуки дороги». Малюки спостерігали  за рухом машин та поведінкою людей, працювали над  моделюванням ситуацій та їх вирішенням; роздивлялися картинки на тематичній виставці «Безпека життя», дивились виставу настільного театру «Кицин дім».

  Дітей старшого дошкільного віку заходи «Тижня безпеки» захопили ще більше. Це малювання на асфальті «Природа,що оточує нас довкола»; пошуково – дослідницька діяльність «Фільтрування води», «Що як загорається?» «Корисні і шкідливі продукти харчування»; сюжетно – рольові ігри «Пожежники», «Лікарня», «Лісова школа», сюжетна гра в Автомістечку «Водії»; дидактичні ігри «Свій – чужий» «Можна – неможна», «Що не так?»;рухливі ігри «Важлива кожна секунда» , «Ми веселі дошкільнята»,«Цілься  краще»,  «Допоможи»;ігри – драматизації «Червоний півник», «Кицин дім»; подорож містом дорожніх знаків; розглядання непередбачуваних ситуацій зі звірами на дорозі за серією картин «Азбука дорожнього руху»; бесіди «Десять порад міліціонера»,  «Вогонь – друг, вогонь – ворог»; розгадування кросвордів та ребусів з техніки безпеки;  розфарбовування схематичних малюнків; перегляд казки «Вовк і семеро козенят».Бесіди «Будь обережним», «Що шкідливо», «Наш друг – світлофор» та інші збагатили уявлення дітей про небезпечність, необачливість, які виникають в житті і приводять до лиха. Особливо до вподоби дітям ходити до лиману, до пожежної частини, в парк, подорожувати селом. Педагоги   під час таких подорожей розширюють уявлення дітей про природу, її охорону та збереження, оточуючий світ, людство. Захоплююче свято «Безпечне життя казкових героїв» стало підсумком нашої роботи з безпеки дітей. Ми розуміємо , що ефективність роботи з питань безпеки життєдіяльності дитини значною мірою залежить від позитивного прикладу дорослих, тому велику увагу приділяємо роботі з батьками. Під час «Тижня безпеки» було використано такі форми роботи: усні журнали «Як правильно організувати спілкування», «Дитина на вулиці», «Історія однієї пожежі»; бесіди «Як убезпечити дитину вдома», «Роль батьків у формуванні в дітей навичок дотримання правил безпечної поведінки», «Оздоровлення дитини влітку»; анкетування « Безпека вдома»; конкурс сімейного малюнка« Безпека дитини – радість родини». Педагоги нашого дошкільного закладу,  працюючи творчо,  спонукали вихованців самостійно шукати виходи з непростих ситуацій, приймати виважені, продумані рішення; виробили у дітей стійку установку на неможливість ігор із сірником, легкозаймистими речовинами, користування електричними та газовими  приладами, куштування на смак різних речовин, зокрема, мийних засобів та лікарських препаратів. Провівши діагностику знань старших дошкільників правил безпечної поведінки та поспілкувавшись з дітьми молодшого дошкільного віку розумієш – наша праця була марна. Заходи, які були проведені з 13.05.2013 по 18.05.2013 дали змогу дітям і дорослим одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до здоров’я свого та оточуючих людей.


Щиро вітаємо всіх з Великоднем!

Бажаємо тепла

Людського добра.

Жити і життю радіти

Як маленькії діти.


Радісний надходить день,
Дзвонять дзвони: дзень-дзелень,
Понад міста, понад села
Лине вісточка весела.
Ясне сонце над селом,
Наче писанка, зійшло –
Вибігайте з хати, діти!
Як сьогодні не радіти?
Вийдем-вийдем на горбок,
Заспіваєм гагілок,
Що весна вже воскресла,
Нам Великдень принесла.

                        Р.Завадович


21 квітня весь наш дружній колектив вийшов на суботник


1 червня 2012р. Коблівський дошкільний навчальний заклад зустрічав учасників Другого Міжнародного педагогічного конгресу.

 Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2012 рік, із метою ознайомлення педагогічної спільноти з новими підходами до організації педагогічного процесу в сучасних дошкільних навчальних закладах  1 червня 2012 року відбулася науково-практична конференція «Регіональні стратегії розвитку суб’єктів передшкільної освіти в системі післядипломної освіти» у рамках Другого Міжнародного педагогічного конгресу «Теоретико-методичні засади передшкільної освіти в сучасному освітньому просторі».     Якименко Світланою Іванівною, к. пед. н., доктором наук у галузі освіти, професором, завідувачем кафедри педагогіки початкової освіти МНУ імені В. О. Сухомлинського, професором кафедри психології, педагогіки і менеджменту освіти МОІППО та педагогами Миколаївщини проводився майстер-клас «Інтегрована особистісно-орієнтована технологія неперервної дошкільної та початкової освіти: теорія, методика, практика».                                                                       Учасники заходу були приємно вражені створеними умовами в дитсадку для дітей та театралізованим дійством "Здрастуй, літечко".

 

 

В нашому садочку розпочався період літнього оздоровлення малюків.

  Відповідно до п.25 Положення №305 у Коблівському ДНЗ "Сонечко" розпочинається оздоровчий період, який  триватиме з 1 червня по 31 серпня.  Серед основних критеріїв оздоровлення дітей – повноцінне харчування.  У щоденний раціон входять свіжі овочі, фрукти та соки, також – гнучкий режим з максимальним перебуванням дітей на свіжому повітрі та активний відпочинок – свята, розваги, ігри.  Всі природні фактори: сонце вода, повітря – використовуються для загартування дітей.

   Діяльність ДНЗ регламентується планом роботи, який складається на оздоровчий період( ст. 24 Закону №2628),педрада ДНЗ затвердила заходи щодо зміцнення здоров'я дітей( п. 2 ст.20 Закону №2628). 

 Загальні загартувальні заходи, які використовуються в Коблівському ДНЗ "Сонечко": повітряні та сонячні ванни, вмивання прохолодною водою, полоскання ротової порожнини відварами трав, обливання стоп ніг водою,ігри в плескальному басейні, масаж біологічно активних точок долонь за допомогою горіхів та каштанів, ходьба  доріжкою здоров’я, обтирання вологою рукавичкою, масаж стоп ніг.
В дитсадочку закінчився конкурс" Кращий тато дитсадка"

Керуючись  положенням  про конкурс "Кращий тато дитсадка"   серед батьків визначено переможців:

1. Машогло В'ячеслав

2.Сокирко Дмитро

3.Коліщук Микола

4. Панич Андрій

5. Боднар Андрій

6. Власюк Микола

7. Гаркуша Андрій

8.Куліш Геннадій

9. Задунайський Валерій

 Тепер виготовлені батьками вироби прикрашатимуть казковий куточок в нашому дитсадку. Всім учасникам бажаємо здоров'я, творчих успіхів та натхнення.


Наш дитсадок прийняв участь у семінарі "Духовно - моральне виховання в сучасній школі за ідеями В.О.Сухомлинського"
Семінар відбувся 27-29 серпня 2012 року на базі пансіонату «Миколаїв» с. Коблеве, Березанського району. В рамках семінару відбулась презентація досвіду роботи нашого дитсадка "Стежинами В.О.Сухомлинського". Було представлено брошуру, в якій авторський колектив нашого дошкільного закладу охарактеризував всі аспекти виховання за спадщиною В.О.Сухомлинського.


Третього вересня в садочку відбулося свято.

Цікаво пройшло свято "У садочку гарно жити". Діти танцювали, співали, гралися в ігри.  Але на святі не було жодного дорослого, їх замінили діти, в яких перетворились вихователі. Ще довго памятатимуть  малюки це свято. Ось так ми почали новий навчальний рік -  ще більше зблизились з дітьми. 


Святкуємо ДЕНЬ ДОШКІЛЬНИКА                                                                                                                                          Цього року вперше в Україні відзначатимуть День дошкільника. Згідно з наказом Міністерства освіти та науки, цим днем визнали 27 вересня. Зі святом любі педагоги - дошкільники. Бажаємо розуміння від батьків, підтримку від влади і любов дітей21 листопада на базі нашого ДНЗ пройшов семінар "Система естетичного виховання за спадщиною В.О.Сухомлинського"

Гаслом семінару стали слова В.О.Сухомлинського: "Найважливіше завдання естетичного виховання - навчити дитину бачити в красі людських стосунків духовне благородство, доброту, сердечність і на цій основі утверджувати прекрасне в собі". 

Наші гості відвідали заняття музкерівника Логіновської Ірини Петрівни, вихователів Куліш Тетяни Володимирівни, Тимошевської  Юлії Анатоліївни, Іванової Марини Володимирівни. Дуже сподобалася присутнім розвага " Осіннє весілля", яку підготували музкерівник Логіновська Ірина Петрівна, інструктор з фізичного виховання Ташкевич Світлана Миколаївна та вихователь дітей старшого дошкільного віку Єпор Тетяна Євгеніївна . Закінчився семінар арт - терапевтичним заняттям для педагогів, яке підготувала Вербик Оксана Анатоліївна. Під час всіх заходів використовувалися твори  В. Сухомлинського, цим наш колектив хотів показати гостям про багатогранність творчості великого педагога. В кінці зустрічі психолог  Погосян Гоар Варданівна розказала присутнім про вплив естетичного побуту на психічний розвиток дітей та роздала брошури.

Весело пройшли новорічні свята в нашому садочку! 

Цікаву новорічну подорож по казкам подарували своїм малюкам батьки групи "Сонечко"   Коліщук Я., Погосян Г.В., Коліщук О.В., Коржова О.М., Машогло І.С., Панич А.В., Сломінський Д.В.,Сокирко Д.А., а як всіх вразив виступ Діда Мороза, в ролі якого був батюшка Бенні Ілля Миколайович. 

Довго будуть пам'ятати вихованці групи "Метелики" казку , яку їм подарували батьки Білик І.П., Ларкова Я.А., Горшкова Н.В., Лазів О.В., Чернякевич М.Г., Чернякевич О.І., Колісніченко С., А., Колісніченко В.М., Лотюк Н.І., Гаркуша О.М.

Вже не перший рік батьки групи "Бджілки" готують справжні новорічні вистави для своїх дітей.

Дуже приємно, що батьки так активно приймають участь у житті вихованців нашого дитсадка.                                                                                                                                                                                      

          Besucherzahler male order brides russia
счетчик посещений

Created by: Oleg Bojik